17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

BALLINA

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi:

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi: Të dashur qytetare e qytetarë të Malishevës, tashmë kanë mbetur edhe pak...

malisheve

TEKNOLOGJIA

COVID19

3 raste të reja me Covid19 në Malishevë

3 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 21 marsNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së Malishevës janë regjistruar 3...

Situata Epidemiologjike në Malishevë (15 janar 2021)

3 të vdekur dhe 21 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 15 janarNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së...

5 të shëruar dhe 2 raste të reja në Malishevë

Pesë të shëruar dhe dy raste të reja me covid-19 sot në Malishevë Malishevë, 21 dhjetor Sot në territorin e Komunës së Malishevës, pesë persona janë...
113FansLike
- Advertisement -

Most Popular

BIZZI

KULTURE

postimet e fundit

10 pyetje për Edison Mazreku

Malishevasot: Për personat që nuk ju njohin,ju lutem na tregoni nga vini dhe sa vjeqar jeni? Mazreku: Përshëndetje,jam Edison Mazreku,23 vjeqar nga Komuna e Malishevës....

10 pyetje për ALTIN ALIU

Malishevasot: Që sa kohë jeni pjesë e FC MALISHEVA? Aliu: Që 1 vit,jam pjesë e klubit së FC MALISHEVA. Malishevasot: Në çfarë formë fizike...

10 pyetje për GENTRIT ULLURI

Malishevasot: Për ata që nuk ju njohin kush jeni dhe nga vini? Ulluri: Përshëndetje për të gjithë,unë jam Gentrit Ulluri,20 vjeqar,dhe vij nga fshati...

10 pyetje për DREN KRYEZIU

MALISHEVASOT : Për ata që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Kryeziu: Pershendetje per te gjithe , une jam Dreni Kryeziu kapiten i...

10 pyetje për AGON XHAKA ⁉️

Pyetësori: Çfarë lidhje familjare keni ju me futbollistët Granit Xhaka e Taulant Xhaka? Xhaka: Graniti dhe Taulanti janë djem të agjës dhe tezës,pra kemi...

Themelohet Tifozeria e re në Malishevë!

Sot pas mbledhjes së kryesisë së klubit të Tifozerisë "TORNADO" në Malishevë,këta të fundit e kanë zyrtarizuar klubin në përkrahje të klubit malishevas...

TRENDE