17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

BALLINA

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi:

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi: Të dashur qytetare e qytetarë të Malishevës, tashmë kanë mbetur edhe pak...

malisheve

TEKNOLOGJIA

COVID19

3 raste të reja me Covid19 në Malishevë

3 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 21 marsNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së Malishevës janë regjistruar 3...

Situata Epidemiologjike në Malishevë (15 janar 2021)

3 të vdekur dhe 21 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 15 janarNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së...

5 të shëruar dhe 2 raste të reja në Malishevë

Pesë të shëruar dhe dy raste të reja me covid-19 sot në Malishevë Malishevë, 21 dhjetor Sot në territorin e Komunës së Malishevës, pesë persona janë...
113FansLike
- Advertisement -

Most Popular

BIZZI

KULTURE

postimet e fundit

10 questions for Yoan Marc- Olivier.

Malishevasot: What is your name, and where are you from? Olivier: My name is Yoan Marc-olivier. I’m from, London, England. Malishevasot: Why did you choose...

I përkasin dy tifozërive të ndryshme,por bëjnë foto të përbashkët!

Nuk ka inate mes tifozëve! Në foto shihen 2 tifozë por që tifo bëjnë për 2 ekipe të ndryshme me njëra tjetrin! Në anën e djathtë...

10 pyetje për Jetmir Kacoli

Malishevasot:Nga jeni dhe sa vjeq jeni? Kacoli: Vij nga qyteti i Gjakovës dhe jam 23 vjeqar. Malishevasot:Nga cila moshë keni filluar të luani futboll?...

10 pyetje për Ardian Hoti

Malishevasot:Ju lutem,a mund të na tregoni kush jeni dhe nga vini? Hoti: Ardian Hoti,kam lindur dhe jetoj në Prishtinë. Malishevasot: Nga cila moshë keni filluar...

10 pyetje për Donart Vitija

Malishevasot:Për ata që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Vitija: Jam Donart Vitija, i lindur me 25.04.2000 në Prishtinë.Aktualisht Student i Shkencave Sportive ne...

10 pyetje për Gentian Binishi

Malishevasot: Kush jeni dhe nga vini? Binishi: Jam Gentian Binishi nga Fshati Banjë,Komuna e Malishevës! Malishevasot: Sa vjeqar jeni dhe ku jetoni aktualisht? Binishi: Jam 24...

TRENDE