17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

BALLINA

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi:

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi: Të dashur qytetare e qytetarë të Malishevës, tashmë kanë mbetur edhe pak...

malisheve

TEKNOLOGJIA

COVID19

3 raste të reja me Covid19 në Malishevë

3 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 21 marsNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së Malishevës janë regjistruar 3...

Situata Epidemiologjike në Malishevë (15 janar 2021)

3 të vdekur dhe 21 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 15 janarNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së...

5 të shëruar dhe 2 raste të reja në Malishevë

Pesë të shëruar dhe dy raste të reja me covid-19 sot në Malishevë Malishevë, 21 dhjetor Sot në territorin e Komunës së Malishevës, pesë persona janë...
113FansLike
- Advertisement -

Most Popular

BIZZI

KULTURE

postimet e fundit

Biblioteka e SHFMU-së ”18 Prilli” në Malishevë pajiset me 221 ekzemplarë lektyrë shkollore.

Biblioteka e SHFMU-së ''18 Prilli'' në Malishevë pajiset me 221ekzemplarë lektyrë shkolloreMalishevë, 17 dhjetorNë vazhdimin e projektit ''T'i pasurojmë bibliotekat e SHFMU-ve me lektyrë...

Hyjnë në shtëpi,por dështojnë Hajnat në Malishevë.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës është raportuar për një grabitje në tentativë, në Malishevë. Një person ka njoftuar se në shtëpinë e tij...

“Lannex” së shpejti me një projekt të ri.

Tashmë shumica e njohim.Hekuran Mazreku i njohur si "Lannex" do vijë së shpejti me një peojekt muzikor. Këngët e tij si "Trëndafili jem" "a t'vret...

Kryeministri Hoti paralajmron masat e reja.

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti,ka thënë sot në një konferencë për Media se të premten finalizohen masat e reja ANTI-COVID.

Italia drejt mbylljes totale nga 24 dhjetori.

Kryeministri Italian Giuseppe Conte po mendon ta mbyll vendin nga data 24 dhjetor deri me datën 6 janar 2021. "Rastet e infektimeve dhe vdekjeve...

TRENDE