17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021
Home Featured

Featured

10 pyetje për Ronald Sobowale

Malishevasot:Si quheni dhe nga vini? Ronald: Emri im është RONALD SOBOWALE dhe vij nga anglia,por prejardhjen e kam nga Nigeria. Malishevasot: Sa vjeqar jeni...

10 pyetje për Yoan Marc-Olivier

Malishevasot: Si quheni dhe nga vini? Olivier: Unë quhem,Yoan Marc Olivier,dhe vij nga London,në Angli. Malishevasot: Pse keni zgjedhur klubin e FC MALISHEVA,për të...

10 questions for Yoan Marc- Olivier.

Malishevasot: What is your name, and where are you from? Olivier: My name is Yoan Marc-olivier. I’m from, London, England. Malishevasot: Why did you choose...

I përkasin dy tifozërive të ndryshme,por bëjnë foto të përbashkët!

Nuk ka inate mes tifozëve! Në foto shihen 2 tifozë por që tifo bëjnë për 2 ekipe të ndryshme me njëra tjetrin! Në anën e djathtë...

10 pyetje për Jetmir Kacoli

Malishevasot:Nga jeni dhe sa vjeq jeni? Kacoli: Vij nga qyteti i Gjakovës dhe jam 23 vjeqar. Malishevasot:Nga cila moshë keni filluar të luani futboll?...

10 pyetje për Ardian Hoti

Malishevasot:Ju lutem,a mund të na tregoni kush jeni dhe nga vini? Hoti: Ardian Hoti,kam lindur dhe jetoj në Prishtinë. Malishevasot: Nga cila moshë keni filluar...

10 pyetje për Donart Vitija

Malishevasot:Për ata që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Vitija: Jam Donart Vitija, i lindur me 25.04.2000 në Prishtinë.Aktualisht Student i Shkencave Sportive ne...

10 pyetje për Gentian Binishi

Malishevasot: Kush jeni dhe nga vini? Binishi: Jam Gentian Binishi nga Fshati Banjë,Komuna e Malishevës! Malishevasot: Sa vjeqar jeni dhe ku jetoni aktualisht? Binishi: Jam 24...

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles