17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021
Home BALLINA

BALLINA

“A po Kupton?” po bëhet hit në rrjetet sociale

Emisioni i ri "My love story" po bën thuajse bujë në rrjetet sociale,kështu duke iu referuar një formati të dashurisë! Djemë e Vajza nga...

Betim,sjell këngën e re,të dedikuar atdheut..

Këngëtari BETIM ka sjellur këngën e re të titulluar "Larg Atdheut" këngë e cila është lansuar mbrëmë. Kujtojmë që këngën e Betim Thaçit mund...

Qeveria Kurti,mban mbledhje ora 14:00

Kryeministri i Kosovës Albin Kuri,ka thirrur mbledhje në ora 14:00 në ndërtesën e Qeverisë. Nuk ka info se cili është motivi i kësaj mbledhje. ...

Qytetarët e Malishevës,të rrezikuar nga Qentë endacakë,kërkojnë zgjidhje të këtij problemi.

Nga do që kalon,nuk mund të kalosh,pa parë qenë nëpër rrugë,kjo pasi Komuna ende nuk ka marrur ndonjë veprim për largimin e tyre! Ani...

Nga nesër,rihapet Italia!

Qysh nga data e nesërme e 26 Prillit,shumica e masave do lehtësohen,pasi Këshilli i Ministrave të Qeverisë DRAGHI ka vendosur të rihapë Italinë kështu...

Kurti voton në Shqipëri,fton edhe Qytetarët të votojnë!

Sot Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka votuar në Shqipëri,kështu duke ftuar edhe Qytetarët e Kosovës që kanë nënshtetësi shqiptare,që të votojnë!

Malisheva “e çmend” Vushtrrinë në Futboll

25/04/2021 Publikuar: 11 minuta më parë Malisheva e ‘çmonton’ Vushtrrinë, i dërgon mesazh Dukagjinit si luhet futbolli Malisheva ka triumfuar me rezultat të thellë këtë vikend përballë Vushtrrisë,...

malishevasot

@malishevasot është një portal në Instagram i cili funksionon qysh nga 13.03.2020,dhe edhe tashmë po funksionon me një aktivitet të lartë,rreth lajmeve në vend...

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles