17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021
Home BALLINA

BALLINA

10 pyetje për Edison Mazreku

Malishevasot: Për personat që nuk ju njohin,ju lutem na tregoni nga vini dhe sa vjeqar jeni? Mazreku: Përshëndetje,jam Edison Mazreku,23 vjeqar nga Komuna e Malishevës....

10 pyetje për ALTIN ALIU

Malishevasot: Që sa kohë jeni pjesë e FC MALISHEVA? Aliu: Që 1 vit,jam pjesë e klubit së FC MALISHEVA. Malishevasot: Në çfarë formë fizike...

10 pyetje për GENTRIT ULLURI

Malishevasot: Për ata që nuk ju njohin kush jeni dhe nga vini? Ulluri: Përshëndetje për të gjithë,unë jam Gentrit Ulluri,20 vjeqar,dhe vij nga fshati...

10 pyetje për DREN KRYEZIU

MALISHEVASOT : Për ata që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Kryeziu: Pershendetje per te gjithe , une jam Dreni Kryeziu kapiten i...

10 pyetje për AGON XHAKA ⁉️

Pyetësori: Çfarë lidhje familjare keni ju me futbollistët Granit Xhaka e Taulant Xhaka? Xhaka: Graniti dhe Taulanti janë djem të agjës dhe tezës,pra kemi...

Themelohet Tifozeria e re në Malishevë!

Sot pas mbledhjes së kryesisë së klubit të Tifozerisë "TORNADO" në Malishevë,këta të fundit e kanë zyrtarizuar klubin në përkrahje të klubit malishevas...

Publikon këngën e re ,Betim Thaçi nga Malisheva

Këngëtari i ri në skenën muzikore,Betim Thaçi,ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar "AMAN"! Kengetari ne fjale po sjell projekte interesante te...

10 pyetje për Albion Rrahmani/Intervistë virtuale!

Pyetjet : 1.Kush ju ka inspiruar të mirreni me futboll,dhe a keni përkrahje të madhe? Realisht un jam nga nje familje Futbollistesh po ashtu edhe Babai...

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles