17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021
Home BALLINA

BALLINA

“Lannex” së shpejti me një projekt të ri.

Tashmë shumica e njohim.Hekuran Mazreku i njohur si "Lannex" do vijë së shpejti me një peojekt muzikor. Këngët e tij si "Trëndafili jem" "a t'vret...

Kryeministri Hoti paralajmron masat e reja.

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti,ka thënë sot në një konferencë për Media se të premten finalizohen masat e reja ANTI-COVID.

Italia drejt mbylljes totale nga 24 dhjetori.

Kryeministri Italian Giuseppe Conte po mendon ta mbyll vendin nga data 24 dhjetor deri me datën 6 janar 2021. "Rastet e infektimeve dhe vdekjeve...

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles