17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

Malisheva sot

108 POSTS0 COMMENTS
http://www.malishevainfo.com

10 pyetje për AGON XHAKA ⁉️

Pyetësori: Çfarë lidhje familjare keni ju me futbollistët Granit Xhaka e Taulant Xhaka? Xhaka: Graniti dhe Taulanti janë djem të agjës dhe tezës,pra kemi...

Themelohet Tifozeria e re në Malishevë!

Sot pas mbledhjes së kryesisë së klubit të Tifozerisë "TORNADO" në Malishevë,këta të fundit e kanë zyrtarizuar klubin në përkrahje të klubit malishevas...

Publikon këngën e re ,Betim Thaçi nga Malisheva

Këngëtari i ri në skenën muzikore,Betim Thaçi,ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar "AMAN"! Kengetari ne fjale po sjell projekte interesante te...

10 pyetje për Albion Rrahmani/Intervistë virtuale!

Pyetjet : 1.Kush ju ka inspiruar të mirreni me futboll,dhe a keni përkrahje të madhe? Realisht un jam nga nje familje Futbollistesh po ashtu edhe Babai...

“A po Kupton?” po bëhet hit në rrjetet sociale

Emisioni i ri "My love story" po bën thuajse bujë në rrjetet sociale,kështu duke iu referuar një formati të dashurisë! Djemë e Vajza nga...

Betim,sjell këngën e re,të dedikuar atdheut..

Këngëtari BETIM ka sjellur këngën e re të titulluar "Larg Atdheut" këngë e cila është lansuar mbrëmë. Kujtojmë që këngën e Betim Thaçit mund...

Qeveria Kurti,mban mbledhje ora 14:00

Kryeministri i Kosovës Albin Kuri,ka thirrur mbledhje në ora 14:00 në ndërtesën e Qeverisë. Nuk ka info se cili është motivi i kësaj mbledhje. ...

Qytetarët e Malishevës,të rrezikuar nga Qentë endacakë,kërkojnë zgjidhje të këtij problemi.

Nga do që kalon,nuk mund të kalosh,pa parë qenë nëpër rrugë,kjo pasi Komuna ende nuk ka marrur ndonjë veprim për largimin e tyre! Ani...

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles