17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

Malisheva sot

108 POSTS0 COMMENTS
http://www.malishevainfo.com

10 pyetje për Jetmir Kacoli

Malishevasot:Nga jeni dhe sa vjeq jeni? Kacoli: Vij nga qyteti i Gjakovës dhe jam 23 vjeqar. Malishevasot:Nga cila moshë keni filluar të luani futboll?...

10 pyetje për Ardian Hoti

Malishevasot:Ju lutem,a mund të na tregoni kush jeni dhe nga vini? Hoti: Ardian Hoti,kam lindur dhe jetoj në Prishtinë. Malishevasot: Nga cila moshë keni filluar...

10 pyetje për Donart Vitija

Malishevasot:Për ata që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Vitija: Jam Donart Vitija, i lindur me 25.04.2000 në Prishtinë.Aktualisht Student i Shkencave Sportive ne...

10 pyetje për Gentian Binishi

Malishevasot: Kush jeni dhe nga vini? Binishi: Jam Gentian Binishi nga Fshati Banjë,Komuna e Malishevës! Malishevasot: Sa vjeqar jeni dhe ku jetoni aktualisht? Binishi: Jam 24...

10 pyetje për Edison Mazreku

Malishevasot: Për personat që nuk ju njohin,ju lutem na tregoni nga vini dhe sa vjeqar jeni? Mazreku: Përshëndetje,jam Edison Mazreku,23 vjeqar nga Komuna e Malishevës....

10 pyetje për ALTIN ALIU

Malishevasot: Që sa kohë jeni pjesë e FC MALISHEVA? Aliu: Që 1 vit,jam pjesë e klubit së FC MALISHEVA. Malishevasot: Në çfarë formë fizike...

10 pyetje për GENTRIT ULLURI

Malishevasot: Për ata që nuk ju njohin kush jeni dhe nga vini? Ulluri: Përshëndetje për të gjithë,unë jam Gentrit Ulluri,20 vjeqar,dhe vij nga fshati...

10 pyetje për DREN KRYEZIU

MALISHEVASOT : Për ata që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Kryeziu: Pershendetje per te gjithe , une jam Dreni Kryeziu kapiten i...

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles