17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

Malisheva sot

108 POSTS0 COMMENTS
http://www.malishevainfo.com

10 pyetje për LIRIM KASTRATIA,futbollist i Kombetares së Kosovës.

Malishevasot: Përshëndetje Lirim,a mund të na tregoni kush jeni për ata që nuk ju njohin? Kastrati: Përshëndetje, po patjetër Jam Lirim Kastrati dhe vij...

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi:

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi: Të dashur qytetare e qytetarë të Malishevës, tashmë kanë mbetur edhe pak...

10 pyetje për Arsim Thaçi,trainer i FC MALISHEVA!

Malishevasot:1.Përshëndetje,a mund të na prezentoheni se kush jeni dhe nga vini? Thaçi: Arsim Thaqi, kam lindur ne Mirushe te Malisheves dhe jetoj ne Prishtine. Malishevasot:...

10 pyetje për Liman Morina

Malishevasot: Për qytetarët që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Morina: Unë jam Liman Morina dhe vij nga fshati BURIM i Komunës së Malishevës!...

10 pyetje për Ronald Sobowale

Malishevasot:Si quheni dhe nga vini? Ronald: Emri im është RONALD SOBOWALE dhe vij nga anglia,por prejardhjen e kam nga Nigeria. Malishevasot: Sa vjeqar jeni...

10 pyetje për Yoan Marc-Olivier

Malishevasot: Si quheni dhe nga vini? Olivier: Unë quhem,Yoan Marc Olivier,dhe vij nga London,në Angli. Malishevasot: Pse keni zgjedhur klubin e FC MALISHEVA,për të...

10 questions for Yoan Marc- Olivier.

Malishevasot: What is your name, and where are you from? Olivier: My name is Yoan Marc-olivier. I’m from, London, England. Malishevasot: Why did you choose...

I përkasin dy tifozërive të ndryshme,por bëjnë foto të përbashkët!

Nuk ka inate mes tifozëve! Në foto shihen 2 tifozë por që tifo bëjnë për 2 ekipe të ndryshme me njëra tjetrin! Në anën e djathtë...

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles