17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

3 raste të reja me Covid19 në Malishevë

3 raste të reja me covid sot në Malishevë

Malishevë, 21 mars
Në 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së Malishevës janë regjistruar 3 raste të reja me Covid-19. Këto të dhëna janë konfirmuar nga ana e IKSHPK në komunikimin e rregullt me shtabin emergjent të Komunës së Malishevës, si dhe nga komunikimi me raste në terren.
Gjendja e përgjithshme me covid-19 në Komunën e Malishevës, është kjo: Nga fillimi i pandemisë e deri më tani, me covid-19 janë regjistruar 872 raste, prej tyre 790 janë shëruar, 47 kanë vdekur dhe aktiv me covid janë edhe 35 raste.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles