17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

Malishevasot ,në Instagram .

Rrjeti social Instagram ka bere te perdoret nga shume persona,sidomos nga te rinjet.

Nje faqe si @malishevasot në Instagram ka bere qe shumica e te rinjeve ne Malishevë ta ndjekin ate,keshtu duke u “furnizuar” me lajme,e shume te reja tjera që ndodhin në Malishevë.

@malishevasot ishte krijuar me 13 mars 2020,pikerisht ne ditet kur filloi pandemia COVID-19.

@malishevasot nje faqe e cila ndihmon shume persona dhe biznese ne gjitha rrethanat.

Faqja @malishevasot ne Instagram tashme eshte bere “e famshme” pasi shumica e Qytetarëve të kësaj komune besojnë fuqishëm në informacionet e ketij portali.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,985FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles