17.2 C
Malisevo
Wednesday, October 20, 2021

BALLINA

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi:

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi: Të dashur qytetare e qytetarë të Malishevës, tashmë kanë mbetur edhe pak...

malisheve

TEKNOLOGJIA

COVID19

3 raste të reja me Covid19 në Malishevë

3 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 21 marsNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së Malishevës janë regjistruar 3...

Situata Epidemiologjike në Malishevë (15 janar 2021)

3 të vdekur dhe 21 raste të reja me covid sot në Malishevë Malishevë, 15 janarNë 24 orët e fundit, në territorin e Komunës së...

5 të shëruar dhe 2 raste të reja në Malishevë

Pesë të shëruar dhe dy raste të reja me covid-19 sot në Malishevë Malishevë, 21 dhjetor Sot në territorin e Komunës së Malishevës, pesë persona janë...
113FansLike
- Advertisement -

Most Popular

BIZZI

KULTURE

postimet e fundit

10 pyetje për LIRIM KASTRATIA,futbollist i Kombetares së Kosovës.

Malishevasot: Përshëndetje Lirim,a mund të na tregoni kush jeni për ata që nuk ju njohin? Kastrati: Përshëndetje, po patjetër Jam Lirim Kastrati dhe vij...

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi:

Deputetja e kuvendit të Kosovës,Jetmire Vrenezi shkruan për kandidaten për asambleiste Valbona Vrenezi: Të dashur qytetare e qytetarë të Malishevës, tashmë kanë mbetur edhe pak...

10 pyetje për Arsim Thaçi,trainer i FC MALISHEVA!

Malishevasot:1.Përshëndetje,a mund të na prezentoheni se kush jeni dhe nga vini? Thaçi: Arsim Thaqi, kam lindur ne Mirushe te Malisheves dhe jetoj ne Prishtine. Malishevasot:...

10 pyetje për Liman Morina

Malishevasot: Për qytetarët që nuk ju njohin,kush jeni dhe nga vini? Morina: Unë jam Liman Morina dhe vij nga fshati BURIM i Komunës së Malishevës!...

10 pyetje për Ronald Sobowale

Malishevasot:Si quheni dhe nga vini? Ronald: Emri im është RONALD SOBOWALE dhe vij nga anglia,por prejardhjen e kam nga Nigeria. Malishevasot: Sa vjeqar jeni...

10 pyetje për Yoan Marc-Olivier

Malishevasot: Si quheni dhe nga vini? Olivier: Unë quhem,Yoan Marc Olivier,dhe vij nga London,në Angli. Malishevasot: Pse keni zgjedhur klubin e FC MALISHEVA,për të...

TRENDE